چگونه زندگي بهتر و شادتري داشته باشيم؟

  


 


شايد شما هم جزء آن دسته افراد باشيد که از زندگي خود رضايت کافي نداريد.زندگي مطابق ميل شما نيست و از آن لذت نمي بريد.زندگي براي شما يک حالت ملال آور و بي روح پيدا کرده که نشاط و شادي لازم را ندارد.


هميشه سعي مي کنيد با برنامه ريزي و هدف گذاري زندگي خود را از اين حالت بي روح نجات دهيد و شور و نشاط را به زندگي خود اضافه کنيد، اما باز هم موفق نمي شويد.


 


چگونه زندگي بهتر و شاد تري داشته باشيم؟


ممکن است فکر کنيد که اراده و انگيزه کافي براي تغيير اوضاع نداريد ، اما سردي و عدم روحيه در زندگي شما دليل ديگري دارد.در حقيقت ، شما با عادات ، ايده ها ، عقايد و ترس هاي خود احاطه شده ايد.


اين تصورات غلط و سوء برداشت ها ذهن شما را درگير مي کند و قدرت ذهن شما را کاهش مي دهد.


در اين حالت ، شما از نظر روحي ، روحي و جسمي خسته هستيد و براي رسيدن به اهداف خود انرژي و قدرت کافي نداريد.شما مي توانيد در هنگام تسلط بر عادتهاي خود ، خود را از اين زندگي بي روح نجات دهيد و زندگي بهتر و شادتري را براي خود ايجاد کنيد ، ترس هاي خود را بشناسيد و آنها را از بين ببريد.


با کنار گذاشتن افکار و نگرش ها و نگرش هاي محدود ، مي توانيد آزادانه فکر کنيد ، اهداف خود را تعيين کرده و تصميمات درست بگيريد.فقط در اين صورت مي توانيد کنترل زندگي خود را به دست بگيريد و زندگي خود را به زندگي شاد و سرزنده تبديل کنيد.


 


افکار و رفتارهاي محدودکننده مانند:


روياپردازي براي نجات جان ديگران


مسائل ساده را پيچيده مي کند


احساس خوشحالي عصبانيت کنيد


رفتار خود را تحت تأثير رفتار ديگران تغيير دهيد


ذهن را با ابتدايي ترين موضوعات درگير کنيد


ترس از اتفاقات بد بعد از هر اتفاق خوب رخ مي دهد


عذرخواهي کنيد براي کاري که نکرديد


احساس گناه در مورد چيزهايي که خارج از کنترل شما نيست


و .


 


افکار و رفتارهاي محدودکننده خود را مشخص کنيد و اجازه ندهيد که اين رفتارها کل زندگي شما را تحت پوشش خود قرار دهد. با از بين بردن اين رفتارها و افکار مخرب ، به زندگي و زندگي اطرافيان خود خوشبختي اضافه کنيد.پس از شناسايي و غلبه بر موانع و مشکلات فکري خود مي توانيد با برنامه ريزي و نظم و انضباط و همچنين تعيين اهداف مناسب در زندگي ، به زندگي ايده آل خود برسيد.


  


 


چرا بشر هنوز با رفع موانع فکري به اهداف خود نمي رسد؟


سوال بعدي شما ممکن است اين باشد که من بعد از غلبه بر موانع فکري ، زندگي شادتري دارم اما در رسيدن به اهدافم هنوز مشکل دارم.


 


چهار دليل زير شما را از رسيدن به اهداف خود باز مي دارد:


 


نکته اول اين نيست که روياهايي را که در ذهن داريد بنويسيد. همچنين ، روياهاي ضبط شده را جلوي چشمان خود نگه نداريد.


دليل دوم نداشتن طرحي براي دستيابي به اهدافي که شما نوشتيد است.


دليل سوم عدم رعايت برنامه و تعهداتي است که منجر به دستيابي به اهداف مي شود.


از همه بدتر ، شما اهدافي داريد که شايد نتوانيد به آنها برسيد. اهداف براي توانايي و آمادگي فعلي شما غيرقابل دستيابي هستند.


اينها دلايل اصلي عدم دستيابي به اهداف زندگي بودند. اگر مشکلات فوق را نداريد ، به هدف و موفقيت خود نزديک خواهيد شد.


 


چگونه داشتن زندگي بهتر و شادتر مي توانيد زندگي بهتر و شاد تري داشته باشيد و همچنين هدف گذاري دقيق تري داشته باشيد؟ از سايت ذهن آگاه بخوانيد.در اين مقاله دلايل عدم زندگي دلپذير و همچنين ايده ها و موانع فکري که شما را از زندگي ايده آل شما دور مي کند ، توضيح داده و راهکارهاي لازم براي غلبه بر موانع و همچنين راه هاي تعيين هدف و رسيدن به اهداف را توضيح مي دهد. . .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رهسام مدل آرايش تعمیرات لوازم برقی پکیج تصفیه فاضلاب سامانه پیام کوتاه ،سامانه پیام کوتاه رایگان ،نمایندگی سامانه پیام کوتاه کي ميگه نميشه!!! باشگاه ايکس بادي تهران اي ام اس پلاس دانلود قانوني فيلم و سريال ايراني ساخت انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران تعمیر تلویزیون ایکس ویژن